افزودن ایمیل نجات به اپل ایدی

اپل آیدی کارت به شما توصیه می کند از ایمیل نجات ( ایمیل پشتیبان ) در اپل ایدی خود استفاده نمایید. اگر از سایت ما اقدام به خرید اپل ایدی کرده اید ما هیچ ایمیل نجاتی برای شما وارد نکرده ایم . اگر زمانی سوالات امنیتی اپل آیدی خود را فراموش کردید ، شما میتوانید به کمک ایمیل پشتیبان اپل آیدی ( ایمیل نجات اپل ایدی ) سوالات امنیتی اپل آیدی خود را ریست کنید در صورتی که این امکان با استفاده ازایمیل اپل ایدی وجود ندارد و برای ریست کردن سوالات امنیتی با ایمیل اصلی اپل ایدی شما می اید به یکی از سوال های امنیتی پاسخ صحیح دهید در صورتی که با استفاده از ایمیل نجات ( ایمیل پشتیبان اپل آیدی ) بدون داشتن جواب سوال ها می توانید تمامی سوالات امنیتی اپل ایدی را ریست نمایید. همچنین زمانی که اقدام به ریست رمز عبور اپل ایدی می کنید اپل از ایمیل نجات شما برای بازگردانی رمز عبور استفاده می کند و لینک ریست را به آن ایمیل ارسال میکند .

لطفا مراحل زیر را دنبال کنید :

 

1) ابتدا وارد سایت appleid.apple.com شوید و اپل آیدی ، پسورد و پاسخ سوال امنیتی خود را وارد کنید تا وارد پنل مدیریت اپل ایدیتان شوید.

2)  در قسمت Security بر روی Add a Rescue Email کلیک نمایید.

3)  سپس آدرس ایمیلی که می خواهید به عنوان ایمیل نجات به اپل ایدی اضافه شود را در این قسمت وارد نمایید و روی Continue کلیک نمایید.

4) اپل یک کد ۶ رقمی به ایمیل نجات شما ارسال می کند. کد را وارد نمایید و بر روری verify کلیک کنید. توجه کنید تا این کد را وارد نکنید ایمیل نجات شما اضافه نمی شود.