اموزش جیلبریک 9.3.3
انتشار جیلبریک پایدار برای iOS 11.2.2
ژانویه 30, 2018
استیو در دفتر کار
معرفی تیم کوک
ژانویه 30, 2018
نمایش همه

اسپیکر هوشمند اپل

اسپیکر بلوتوثی اپل

اسپیکر اپل

چند ماه پیش از کنفرانس خبرهایی به گوش می رسید از این قرار که اپل قصد طراحی و عرضه نسخه هوشمندتری از Siri است که البته در کالبدی مجزا و منحصر به فرد خواهد بود. در حین کنفرانس اکثر کاربران از معرفی چنین محصولی شوکه شدند و رویایشان به واقعیت مبدل شد. این اسپیکر با طراحی خارق العاده اش می تواند در هر مکانی از خانه جای بگیرد و امکان دسترسی به آرشیو Apple Music را برای کاربرانش فراهم کند. آرشیوی که بیش از 40 میلیون موسیقی را در دل خود جای داده است!

یکی از نقاط قوت این اسپیکر بی سیم و هوشمند این است که پس از مدتی پخش موسیقی، سلیقه کاربرش را متوجه می شود و باب میل کاربر موسیقی های دلپذیری را از دل آرشیو بیرون می کشد و پخش می نماید. همچنین وجود Siri باهوش در قلب HomePad هوش از سر هر کاربری خواهد برد زیرا دنیایی از امکانات تنها در یک وسیله کوچک که کمتر از 7 اینچ ارتفاع دارد، فراهم شده است
از دیگر ویژگیهای بی نظیر این اسپیکر، کیفیت صدای خارق العاده و بی همتای آن است که با داشتن بلندگوهای مناسب صداهای مختلف را تمام و کمال از یکدیگر تمیز می دهد تا کاربر لذت بیشتری از شنیدن موسیقی ببرد. یکی از نکات جالب HomePad نداشتن کنترل از راه دور آن است! زیرا کنترل از راه دور آن، صدای خود شماست زیرا کافیست به سیری دستور دهید تا به طور مثال آهنگ را تغییر دهد، اخبار روز را برای شما بخواند، اطلاعات و متن آهنگ را برای شما ایمیل کند، نام نوازندگان یک موسیقی را در بانک اطلاعات خود جستجو کند و برای شما نام ببرد و آب و هوا را به شما اطلاع دهد! همچنین امکان تنظیم اکولایزر، Sub Woofer اسپیکر را نیز می توانید از Siri درخواست کنید تا برای شما به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

پردازنده خاص A8 در هوم پد این امکان را به گجت داده تا حتی تشخیص دهد در کجای یک اتاق قرار گرفته است! به طور مثال روی میز است یا کتابخانه – در آشپزخانه است یا اتاق خواب، تا بتواند تنظیمات مناسب با همان محیط را برای صدای ورودی و خروجی در نظر گیرد. 6 میکروفون قدرتمند نیز یاری رسان سیری هستند تا صدای کاربر را از هر فاصله ای تشخیص و دستورات را اجرا نماید.

این محصول هم اکنون برای سفارش در سایت اپل قرار گرفته وقیمتش هم 349 دلار هستش