وارد کردن اطلاعات پزشکی در آیفون

اموزش جیلبریک ایفون
امکانات jailbreack
ژانویه 30, 2018
صفحه برنامه ایفون 2
آموزش نصب بازی و نرم افزار روی آیفون و آیپد
فوریه 5, 2018
نمایش همه

وارد کردن اطلاعات پزشکی در آیفون

Medical-ID-Health

Medical-ID-Health

یکی از بهترین قابلیت‌هایی که اپل در ios طراحی کرده است ، قابلیت health and fitness است که می‌تواند در مواقع اضطراری به کمک افراد بیاید.

کاربران در این بخش مشخصات فردی خود را وارد می‌کنند تا در مواقع اضطراری نظیر تصادف، زخمی شدن یا بی‌هوشی به پزشک‌ها کمک کند تا اطلاعات مهم شما را به دست بیاورند. این اطلاعات می‌تواند در برخی مواقع ضروری بسیار حیاتی باشد و باعث نجات جان شما در مواقع حادثه شود. پس توصیه می‌کنیم تا حتماً این بخش را در دستگاه‌های هوشمند خود وارد کنید.

در آیفون:

روش وارد کردن اطلاعات پزشکی یا همان Medical ID در آیفون بسیار آسان است و کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

1.اپلیکیشن Health را باز کنید

2.روی بخش Medical ID در گوشه سمت راست و بالا کلیک کنید

3.اطلاعات پزشکی و سلامتی خود را وارد کنید

4.گزینه Show When Locked را فعال کنید

5.در نهایت روی Done کلید کنید

در اپل واچ:

بدون شک میدانید که اطلاعات فوق در اپل واچ نیز به صورت خودکار همگام سازی می‌شود. پس برای قرار دادن اطلاعاتتان در این بخش نیز با مشکل مواجه نخواهید بود و کافی است تلفن هوشمند شما با ساعت هوشمندتان Sync شده باشد.

روش دسترسی به اطلاعات پزشکی فردی:

برای دسترسی به اطلاعات فردی در آیفون، کافی است که دکمه Power را پنج بار فشار دهید و سپس گزینه Medical ID را به سمت راست سوایپ کنید. البته باید در نظر داشته باشید که این کار تنها در صورت فعال کردن Show When Locked کار خواهد کرد.

گفتنی است که پس از این کار، به منظور کاهش سو استفاده از اطلاعات آیفون، تاچ آیدی به صورت موقت غیرفعال شده و باید با استفاده از رمز عبور دستگاه را باز کرد.